195513-2023 - ResultatSverige-Älmhult: Bank- och investeringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Banktjänster
Referensnummer: KS 2022/288
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66100000 Bank- och investeringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar banktjänster för både Älmhults kommun och Ljungby kommun.
Ytterligare information om upphandlingsföremålet framgår av upphandlingsdokumentet med tillhörande bilagor.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
66110000 Banktjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen