2. Förfarande
Förfarande
Titel: Blomsterlökar
Beskrivning: Uppdraget avser leverans av vårlökar och sommarlökar samt tjänst i form av maskinplanering av lök. Beställaren avser att teckna ramavtal med en (1) leverantör.
Intern identifierare: SN 2025-1525
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03451200 Blomlökar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Blomsterlökar