195562-2024 - Resultat
Sverige – Avfallstunnor – Avfallskärl, enfacks standard
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvfallskärl, enfacks standard
BeskrivningRamavtal avseende avfallskärl enfacks
Intern identifierareAÅS2023.0186
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
Ytterligare klassificering (cpv): 44610000 Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAvfallskärl