2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for information- RFI: Kongress- och kulturhus med hotell i Eskilstuna centrum
Beskrivning: Request for information avseende tillskapande av ett kongress- och kulturhus med tillhörande hotell i Eskilstuna centrum.
Intern identifierare: UE 23.254
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
Ytterligare klassificering (cpv): 70110000 Exploatering av fastigheter, 70120000 Köp och försäljning av fastigheter, 70332000 Tjänster avseende fast egendom som inte används för bostadsändamål, 70332200 Förvaltning av affärsfastigheter