195588-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Göteborg: Tryckning och tillhörande tjänster
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tidtabells- och kartproduktion samt lager för trycktmaterial
Referensnummer: D-nr: 1-165-21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Antagen Leverantör ska för Västtrafik AB, tillhandahålla tidtabells och kartproduktion samt lager och distribution av tryckt material för Västtrafik.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
22900000 Diverse trycksaker, 30199790 Tidtabeller, 79820000 Trycktjänster, 79824000 Tryckning och distribution
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen