195657-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Varvsöversyn på isbrytaren Ale
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVarvsöversyn på isbrytaren Ale
BeskrivningVarvsöversyn på isbrytaren Ale
Intern identifierare25-00365
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50200000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning, 50240000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende sjöfart och annan utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000