2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grönyteskötsel
Beskrivning: Ramavtalet avser att täcka beställarens behov av grönyteskötsel.
Intern identifierare: 2026-018
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000