See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leverans och förvaltning av affärssystem
Beskrivning: Nyttjanderätt av affärssystem Agresso avseende leverans och förvaltning
Intern identifierare: SL 2014-1631
Föremålet för upphandlingen
Huvudklassificering (cpv): 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000