See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopkärl
Beskrivning: Beställaren har för avsikt att upphandla ett ramavtal för sopkärl.
Föregående meddelande: 608618-2020
Intern identifierare: UH 20-50
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221220 Kärl
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000