195939-2024 - Resultat
Sverige – Jordbruks- och skogsmaskiner för markberedning eller odling – Skogs- och trädgårdsmaskiner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkogs- och trädgårdsmaskiner
BeskrivningUpphandling avseende Skogs- och trädgårdsmaskiner i enlighet med upphandlingsdokumentationen.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 16100000 Jordbruks- och skogsmaskiner för markberedning eller odling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94827:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34311000 Maskiner