See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Krossning/flisning av ris, grenar och returträ
Beskrivning: Upphandlingen avser krossning och flisning av trädgårdsavfall och returträ.
Intern identifierare: 22/43
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del