Huvudsaklig CPV-kod 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Anestesiarbetsstationer till vårdområde Intensiv och Perioperativ Vård inom skånes universitetssjukhus med optioner för övriga Region Skåne.