195969-2017 - ÄndringSverige-Uppsala: Läkemedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Läkemedel 2017.
Referensnummer: SLU ua 2017.2.4.4-222
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33600000 Läkemedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Att för Sveriges lantbruksuniversitet upphandla djurläkemedel.