See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inpasseringssystem med debiteringsmöjlighet på ÅVC
Beskrivning: Upphandling av inpasseringssystem med debiteringsmöjlighet på ÅVC för Örebro kommun.
Intern identifierare: Tos 59/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30216000 Magnetiska eller optiska läsare
Ytterligare klassificering (cpv): 48444100 Faktureringssystem, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72312000 Datainmatning, 79999200 Fakturering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor
Intern identifierare: 1740601-0
Ytterligare klassificering (cpv): 48444100 Faktureringssystem, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantörsprövning
Intern identifierare: 1740603-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Tilldelningskriterier
Intern identifierare: 1740605-2
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72300000 Datatjänster, 79999200 Fakturering
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Administrativa villkor
Intern identifierare: 1740606-3
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 79999200 Fakturering