196053-2022 - ResultatSverige-Malmö: Hantering av slam
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Slam-entreprenad Svedala
Referensnummer: 21/40
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90513900 Hantering av slam
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
90513000 Hantering av ofarligt avfall, 90513600 Avlägsnande av slam, 90513800 Behandling av slam
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen