2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leverantörsdialog; tillverkning av kosmetiska ansiktsproteser
Beskrivning: Hälso- och sjukvårdsförvaltningen inbjuder härmed till en leverantörsdialog avseende tillverkning av kosmetiska ansiktsproteser. För närmare information se dokumenten i upphandlingssystemet.
Intern identifierare: HSN 2023-0867
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 33184000 Proteser