196099-2023 - ÄndringSverige-Halmstad: Försäkringar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kollektiv olycksfallsförsäkring
Referensnummer: KS 2023/00056
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar kollektiv olycksfallsförsäkring.