2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rengöring av kärl för hushållsavfall, matavfall och källsorterat material_2026
Beskrivning: Rengöring av kärl för hushållsavfall, matavfall och källsorterat material.
Intern identifierare: SB 2025/1148
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90918000 Rengöring av avfallsbehållare
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Rengöring av kärl för hushållsavfall, matavfall och källsorterat material. Schemalagd rengöring av kärl för hushållsavfall och matavfall. Tilläggsbeställning: -Rengöring av kärl för källsorterat material -Akut rengöring av kärl för hushållsavfall och matavfall -Rengöring av golv tak och väggar i miljöstugor/miljörum
Intern identifierare: Rengöring av kärl för hushållsavfall, matavfall och källsorterat material_2026