196155-2018 - ÄndringSverige-Södertälje: Banktjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2017-1176 Banktjänster Södertälje kommun och Telge AB
Referensnummer: 18/25
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66110000 Banktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Banktjänster till Södertälje kommun och Telge AB