196238-2021 - ÄndringSverige-Svedala: Rivning av byggnader och schaktning
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hattstugan förskola i Bara - Nybyggnad samt rivning av befintlig byggnad, Svedala kommun
Referensnummer: 21/5
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45110000 Rivning av byggnader och schaktning
II.1.4.
Kort beskrivning
Nybyggnad av förskola.