196256-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Städning och renhållning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
FM-tjänster ramavtal
Referensnummer: LOC 2020-0768
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för FM-tjänster omfattande städning/lokalvård och vaktmästeritjänster
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Ange pris på del Vaktmästeri
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen består av tre separata delar:
Del Vaktmästeri
Del Lokalvård norr
Del Lokalvård syd
Ange pris på del Lokalvård norr
Del nr: 2
Ange pris på del Lokalvård syd
Del nr: 3