196259-2020 - ÄndringSverige-Norrköping: Varuautomater
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kaffe- och Vattenautomater med tillhörande varor och tjänster
Referensnummer: 3.2.1-2019-32608
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42933000 Varuautomater
II.1.4.
Kort beskrivning
Migrationsverket är i behov av kaffe- och vattenautomater med tillbehör. Reparation och service ska tillhandahållas regelbundet samt vid behov.