196260-2020 - ÄndringSverige-Örebro: Reklammaterial
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilmaterial
Referensnummer: 19RS6682
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22462000 Reklammaterial
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser profilmaterial till Region Örebro län.