196261-2020 - ÄndringSverige-Örebro: Kött
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel - Kött och charkuterier
Referensnummer: 19RS6786
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15110000 Kött
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser kött och charkuterier till Region Örebro län.