196279-2023 - ÄndringSverige-Gustavsberg: Medicinska förbrukningsartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hygien-, hälso- och sjukvårdsartiklar
Referensnummer: 2022KS/1262
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Värmdö Kommun inbjuder härmed till att lämna anbud avseende hygien-, hälso- och sjukvårdsartiklar i enlighet med samtliga för upphandlingen aktuella upphandlingsdokument.