Region Gävleborg planerar en upphandling av Kompressionsprodukter och publicerar här ett utkast på kravspecifikation, Bilaga Extern remiss Kravspecifikation Kompressionsprodukter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Kompressionsprodukter
Del nr: Produktområde A-G
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33180000 Funktionellt stöd, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen