See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultstöd - Länsstyrelsen Västra Götalands lokalprogram och lokalstrategi
Beskrivning: Inbjudan att lämna anbud i upphandling av lokalkonsult.
Föregående meddelande: 603314-2023
Intern identifierare: 114-37318-2023
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70332000 Tjänster avseende fast egendom som inte används för bostadsändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Konsultstöd lokaler till Länsstyrelsen Västra Göt.
Beskrivning: Uppdraget omfattar att tillhandahålla konsulttjänster inom ramen för Länsstyrelsens lokalprogram och lokalstrategi. Huvuduppdraget är Länsstyrelsens verksamhetsort Mariestad.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Teknisk och yrkesmässig kapacitet