See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Återvinning och transport av gips
Beskrivning: Återvinning och transport av gips
Föregående meddelande: 597059-2023
Intern identifierare: UH 23-50
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mervärdesmodell (1)