196328-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Ramavtal licenssvetsning och underhåll av trycksatta anordningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal licenssvetsning och underhåll av trycksatta anordningar
BeskrivningRamavtal licenssvetsning och underhåll av trycksatta anordningar
Intern identifierareU-149-2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000