196376-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företags- och organisationsrådgivning – Konsulttjänster för ledning- och organisationsutveckling
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster för ledning- och organisationsutveckling
BeskrivningDenna upphandling omfattar konsulttjänster för lednings- och organisationsutveckling för en organisation som befinner sig i förändring. Leverantörens uppdrag är att tillhandahålla konsulttjänster avseende behov och frågeställningar som aktualiseras inom ramen för AP7:s förändringsresa.
Intern identifierare25/1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000