196489-2026 - Resultat
Sverige – Licenser – Informationstjänst sårbarheter 2026
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInformationstjänst sårbarheter 2026
BeskrivningRamavtalet avser att tillgodose Försäkringskassans behov av Flexera Software Vulnerability Research licenser.
Intern identifierareFK 2025/022775
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22456000 Licenser
Ytterligare klassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 22450000 Trycksaker med säkerhetstryck
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareInformationstjänst sårbarheter 2026