196516-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – TI 2023-1172 Förmånsportal Södertälje kommunkoncern
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2023-1172 Förmånsportal Södertälje kommunkoncern
Beskrivning: Förmånsportal Södertälje kommunkoncern
Intern identifierare: TI 2023-1172
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät, 48220000 Programvara för Internet och intranät, 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Förmånsportal (Södertälje kommun och Telge AB)
Beskrivning: Se upphandlingsunderlag
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del 1