196532-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Södertälje: Presenter och priser
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2023-1041 Profilprodukter Katrineholms kommun
Referensnummer: 23/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser varor inom profilprodukter för Katrineholms kommun. Kommunen. Leverantör ska erbjuda ett brett och kvalitativt sortiment av efterfrågade och vanligt förekommande produkter. Produkterna avses användas inom intern och extern marknadsföring vid rekrytering, mässor,
representation och liknande aktiviteter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
22462000 Reklammaterial
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen