196577-2023 - ÄndringSverige-Strängnäs: Lastbilar med maskinstege
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Höjdräddningsfordon till räddningstjänsten
Referensnummer: TFN/2023:80
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144211 Lastbilar med maskinstege
II.1.4.
Kort beskrivning
Strängnäs kommun bjuder in att lämna anbud avseende höjdräddningsfordon till räddningstjänsten. Höjdräddningsfordonet får vara begagnat.