Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Undersökning av FI:s attraktivitet som arbetsgivare och arbetsgivarprofilering, Employer Branding
Referensnummer: 22-25314
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79311200 Genomförande av undersökningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen består av två delar, en del gällande undersökningstjänster för att undersöka attraktivitet hos rekryteringsmålgrupper och den andra delen för tjänster gällande arbetsgivarprofilering, så kallad Employer branding.
Ett anbud ska lämnas som avser de båda delarna.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79311300 Undersökningsanalys, 79315000 Sociala undersökningar, 79342310 Kundundersökningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen