2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1226 Medicinskåp med digitalt låssystem
Beskrivning: Telge Inköp och Salems kommun inbjuder anbudsgivare att lämna anbud i upphandling av medicinskåp som består av ett större skåp med ett mindre skåp inuti för narkotiska preparat. Skåpens lås ska kunna låsas med en fysisk digital nyckel som kan laddas med relevant behörighet kopplade till person.
Intern identifierare: TI 2025-1226
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39141300 Förvaringsskåp
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 44520000 Lås, nycklar och gångjärn, 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000