2. Förfarande
Förfarande
Titel: Blodgasutrustning inklusive PNA
Beskrivning: Upphandlingen avser blodgasutrustning inklusive PNA-IT-system.
Intern identifierare: 2024-O000718
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38434520 Apparater för analys av blod
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000