196842-2025 - Resultat
Sverige – Tjänster i samband med film- och videoproduktion – Film till Jordbruksverket
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFilm till Jordbruksverket
BeskrivningUppdraget omfattar i huvudsak informations-, kampanj- och utbildningsfilmer inom olika format och områden, men också direktstreaming av olika möten och live-konferenser. Jordbruksverket använder sig av filmer på olika webbplatser och i andra sammanhang, som till exempel under konferenser och på mässor. Jordbruksverket delar även filmer, stories och reels i olika sociala medier, bland annat i samband med olika informationskampanjer.
Intern identifierare2.8.11-19237/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92112000 Tjänster i samband med film- och videoproduktion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000