196851-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Lithotriptor stötvåg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLithotriptor stötvåg
BeskrivningUpphandling av Lithostriptor stötvåg extern ESWL med optioner.
Intern identifierareIN-IN25-0218
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000