2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omhändertagande av farligt avfall Alvesta 13:10
Beskrivning: Upphandlingen avser insamling och förbränning av förorenade vätskor som används vid tidigare tryckimpregneringsanläggning. ytterligare information framgår av upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: 2024-312
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90722200 Miljösanering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000