196930-2019 - ResultatSverige-Båstad: Skrivare och kurvskrivare
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
MFP/skrivare
Referensnummer: KS 001167/2018 -100
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar leasing av MFP/skrivare.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30120000 Utrustning för kopiering och offsettryckning, 30123000 Kontors- och företagsmaskiner, 30124500 Skannertillbehör, 30125000 Delar och tillbehör till kopiatorer, 30191000 Kontorsutrustning, exkl. möbler, 51600000 Installation av datorer och kontorsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen