2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling LSS-boende, Eslövs kommun
Beskrivning: Denna upphandling omfattar hyra av LSS boende i Eslövs kommuns tätort. Ytterligare information om upphandlingsföremålet framgår av upphandlingsunderlaget.
Intern identifierare: SOT 2024/32
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: LSS-Boende för Eslövs kommun