See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultgrupp Toleredsskolan
Beskrivning: Toleredsskolan F-9 - Om- till och nybyggnad av hus D Uppdraget omfattar inventering (inläsning och komplettering av befintlig dokumentation, tidigare utredningar efter noggranna platsbesök) och projektering framtagande av programhandling, förslaghandlingar, bygglovhandlingar och ramhandlingar för totalentreprenad.
Intern identifierare: SFF-2025-01047
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000