196981-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Leverantörstjänster – LinkedIn tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLinkedIn tjänster
BeskrivningDet övergripande målet med anskaffningen är att uppfylla RISE behov av att synliggöra RISE karriärmöjligheter på LinkedIn samtidigt som man får en fungerande förvaltning av tjänsten inkluderande en för RISE fungerande fakturering.
Intern identifierare25/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72410000 Leverantörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000