See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Solskydd och markiser
Beskrivning: grundskola, fritidshem och förskola.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde 1 - Avesta kommun inkl avropsberättigade bolag
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80749:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 2 - Ludvika kommun inklusive avropsberättigade bolag
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80749:Lot:2