2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastmaskin Hagby Återvinningsanläggning
Beskrivning: SÖRAB välkomnar leverantörer att lämna anbud avseende anskaffning av en lastmaskin för användning på Hagby Återvinningsanläggning. SÖRAB har för avsikt att teckna köpeavtal med en (1) leverantör.
Intern identifierare: UH2025-34
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
Ytterligare klassificering (cpv): 43261100 Lastmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Lastmaskin Hagby Återvinningsanläggning