197256-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för upphandling – Upphandlingskonsulter och upphandlingsjurister
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandlingskonsulter och upphandlingsjurister
BeskrivningEkobrottsmyndigheten har behov av leverantör som kan tillgodose myndighetens behov av upphandlingskonsulter och upphandlingsjuridiskt stöd.
Intern identifierareEBM2025-1208
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000