197259-2023 - ResultatSverige-Karlstad: Eldistribution
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elleveranser till MSB i Karlstad
Referensnummer: 23/12
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
65310000 Eldistribution
II.1.4.
Kort beskrivning
Elleverans till MSB Karlstad
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
65300000 Eldistribution och tillhörande tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av el till MSB:s kontor i Karlstad