2. Förfarande
Förfarande
Titel: Liksäckar vid brottsmisstanke
Beskrivning: Liksäckar i olika utförande att använda vid brottsmisstanke
Intern identifierare: A123.072/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33920000 Utrustning och tillbehör för obduktion, 33922000 Likpåsar för transport, 33940000 Utrustning och tillbehör för transport och förvaring av lik och kadaver, 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Ramavtalet omfattar olika varianter av liksäckar som Polisen använder vid brottsmisstanke.
Intern identifierare: Liksäckar vid brottsmisstanke