2. Förfarande
Förfarande
Titel: Taxiresor gällande färdtjänst, skolskjuts, arbetsresor och omsorgsresor
Beskrivning: Upphandling av samhällsbetalda persontransporter. Avser taxiresor gällande färdtjänst, skolskjuts, arbetsresor och omsorgsresor.
Intern identifierare: TF2024/866
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000